22 wrz 2013

OSTATNIA PIOSENKA

Cześć. Właśnie przed chwilką skończyłam oglądać film który leciał na jedynce. Pod tytułem ,,Ostatnia piosenka". W samym filmie główną rolę grała Mayli Cyrus i Liam  Hemsworth. Film bardzo ładny jak ktoś jest wrażliwy to dla niego ten film będzie powodem do wypłakania kilo łez. Gdyby nie moja siostra pewnie bym go nie oglądnęła ale cóż, nie poszłam ćwiczyć z mamą jak to zawsze robiłam ale oglądnęłam bardzo ciekawy film. Opowiada on o rodzicach którzy się rozstali i ich dzieci się  nie widują regularnie z ojcem. Ja mam w normalnym życiu podobną sytuacje i pewnie jak bym się dowiedziała że mój tata jest chory też bym tak postąpiła. Ten film opowiada o prawdziwej miłości. O tym że można polegać na innej osobie. Bardzo polecam wam ten film nie pożałujecie że go oglądniecie a może  będziecie w siódmym niebie.  Nie wiem wasze odczucia pozostawiam wam i miłego oglądania jeżeli was nakłoniłam.

3 komentarze:

  1. Piękny film i kolejna wspaniała rola Miley <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Popłakałam się na tym :')

    OdpowiedzUsuń
  3. Kiedyś widziałam ten film w telewizji, ale oglądałam od środka, a chciałam od początku, tylko nie wiedziałam jak się nazywa, dzięki tobie już wiem, naprawdę dziękuję. Jak się nie zna jakiegoś tytułu filmu to od razu wbijać na waszego bloga i się znajdzie ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.