25 kwi 2014

"Hobbit: Pustkowie Smauga"

 "Hobbit: Pustkowie Smauga"
- fantasy, przygodowy

Żałuję, że nie byłam na tym filmie w kinie z efektami 3D, ale tak też mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest świetny! Może i nie jest jakimś specjalnie dobrym odwzorowaniem książki, ale reżyser postarał się. Teraz tylko czekać na trzecią część. Jak wiadomo "Hobbit: Pustkowie Smauga" jest drugą częścią Hobbita. Historia oparta na podstawie książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Muzyka świetnie dopasowana i oczywiście doskonałe zagranie aktorów. Jedyne co mnie męczy to ten polski dubbing, ale da się oglądać. Jeżeli ktoś oglądał Władcę Pierścieni (sądzę, że raczej większość widziała) spostrzeże zapewne kolejne znane stamtąd postacie pojawiające się w tej części.

Link do wersji z lektorem -> KLIK


2 komentarze:

  1. Świetny film, w ogóle cały Hobbit i władca pierścieni genialnie zrobione!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się Wasz blog. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie. O ile mi wiadomo, nie ma zbyt wiele blogów o takiej tematyce. Szkoda tylko, że teraz rzadziej dodajecie posty.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.