1 cze 2013

"Królewna Śnieżka"

 "Królewna Śnieżka" (Mirror mirror)
- fantasy, komedie

Właściwie nie pamiętam gdzie ja to oglądałam, ale w każdym bądź razie bardzo fajne. Podobały mi się chyba najbardziej krasnoludki, gdyż zostały one ukazane w całkiem innym świetle. Zwykle w bajkach o królewnie Śnieżce krasnoludki są ukazane jako małe, dobre i uczynne, a także bardzo pracowite istoty, a tutaj są złodziejami! Tak, właśnie złodziejami. Nie wyróżniają się wysoką kulturą osobistą tak jak na ten przykład krasnoludki z bajki, tej starej bajki o królewnie Śnieżce.
Bardzo śmieszny film. Na prawdę bardzo mi się spodobał i szczerze go polecam.
Podobała mi się jeszcze piosenka, która jest na samym końcu filmu, może jeżeli ktoś zna tytuł piosenki i wykonawcę to proszę podać, pliss.

O ile wiem, to na kinomaniaku nie da się oglądać, bo jest ten cały player z limitem czy coś, na zalukaj jest, ale jest z lektorem, a jak dla mnie bez sensu jest to oglądać z lektorem, a na seans online nie ma, także nie daje linku.

2 komentarze:

 1. Z chęcią obejrzę, bo fajnie go przedstawiłaś :D
  A dla ciebie polecam ''7 krasnoludków historia prawdziwa'' można się nieźle pośmiać :)
  + wyłącz weryfikację obrazkową
  www.titkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieki ^^ jak będę miała wolny czas to obejrzę to co polecasz ^^

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.