17 cze 2013

"Mój rower"

 "Mój rower"
- dramat, komedie

Oglądnęłam ten film wczoraj i właściwie miałam zamiar go dodać, ale było już dosyć późno a dzisiaj szkoła więc...
Także film świetny! Bardzo mi się podobał. To polski film i wiem, że niektórzy są uprzedzeni do polskich filmów (nie wiem dlaczego), ale ten jest boski!
W filmie jest pokazane jak może rozpaść się rodzina... przez to, że jeden z członków rodziny jest sławny, jeden pije czy... nie ważne co! Ważne, że nawet przez takie małe szczegóły może rozpaść się cała rodzina. W tym filmie ta rodzina nie miała ze sobą praktycznie żadnego kontaktu... wszystko się posypało, ale... jeden mały problem, który wybuchł w rodzinie zmusił ich do połączenia rodziny. Oni mieli bardzo poważny problem... nie umieli okazywać uczuć i głównie, dlatego się kłócili. Na szczęście ten mały wypadek z powrotem połączył dawne więzi rodzinne... właściwie nigdy im się za dobrze nie układało, a mały incydent potrafił spowodować tak wiele!
Film ukazuje także życie zwykłej rodziny, ... no bo, w jakiej rodzinie nie ma jakiś sprzeczek? Może nie aż takich poważnych konfliktów, ale w końcu zawsze coś się znajdzie...
Oczywiście ten film nie jest taki znowu poważny, są bardzo zabawne sceny i naprawdę  można się pośmiać głownie z tekstów bohaterów.

Ja oglądałam z kinomaniaka, ale był trochę kiepski głos, ale nie chce mi się patrzeć czy gdzieś indziej będzie lepsza wersja, bo właściwie nie mam już czasu... to link: http://www.kinomaniak.tv/film/Moj-rower/55127

4 komentarze:

 1. Widziałam ten film, jest świetny :) Chyba go obejrzę jeszcze raz
  www.titkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie też mam ochotę jeszcze raz go obejrzeć, ale nie mogę, bo muszę jeszcze inne filmy oglądać... :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bradzo udany film w polskiej obsadzie, tutaj polacy sie postarali

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny polski film <3

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.