8 lip 2015

"Gimme Shelter""Gimme Shelter"

Rok: 2013
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Ron Krauss"Gimme Shelter" to przepiękna ekranizacja pokazująca ciężkie życie, które niektórzy ludzie naprawdę mają, ale także i sposoby jak sobie z nim radzić. Młoda nastolatka z patologicznej rodziny, jest ciężarna, nie ma nic, a życie nie raz da jej w kość. Jest to typowy dramat, aczkolwiek kończy się całkiem dobrze. Film przez cały czas jest porażająco smutny i ma wiele zwrotów akcji. Często, gdy zdarza się już ta lepsza, weselsza chwila, zaraz jest tłumiona przez nagłe sytuacje, które mają tylko pogorszyć życie młodej Apple (Vanessa Hudgens). Oglądając tą ekranizację można wylać z siebie tony łez i pomimo to być zadowolonym. Polecam ten film głównie dlatego, że jest on stworzony na podstawie faktów. Zdarzenia, które są tam przedstawione zdarzyły się naprawdę, w prawdziwym życiu. Dzięki temu możemy sobie uświadomić jak niektórzy mają ciężko, i że muszą walczyć o przetrwanie.
O akcji:
Nastoletnia Agnes (Apple) ucieka od zapijaczonej i zaćpanej matki. Stara się odszukać ojca, ma jego adres, ale zero pieniędzy na dojazd. Kiedy wreszcie jej się to udaje, okazuje się, że jest w ciąży. Nowa partnerka ojca Apple - Tom'a (Brendan Fraser) chce usunąć dziecko, jednak nastolatka nie zgadza się na to i ponownie ucieka szukając wsparcia. Trafia do szpitala, a następnie do domu opieki nad  ciężarnymi nastolatkami, który powoli staje się jej domem. Czy Apple przetrwa te ciężkie chwile jej życia? Co jeszcze stanie jej na drodze i jakie trudności będzie musiała pokonać? Przekonajcie się sami.

Link ---> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.