7 lip 2015

"Dzień dobry, kocham cię!""Dzień dobry, kocham cię!"

Rok: 2014
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: Ryszard ZatorskiKolejna świetna polska komedia, tyle że tym razem romantyczna. Według mnie Polacy są świetnymi twórcami komedii, więc analogicznie ten film też jest świetny. Niestety jedyne co mi się nie podobało to trochę banalna fabuła. Wszystko dzieje się zbyt szybko, a sytuacje są trochę przesadzone i niepodobne do prawdziwego życia. Pomimo to, ekranizacja jest ciekawa i wciąga widza. Cały czas czekamy w napięciu, czy Szymonowi (Aleksy Komorowski) uda się znaleźć i zdobyć Basię (Barbara Kurdej-Szatan), w której zakochał się od pierwszego spotkania. Oczywiście nie brakuje dużej ilości przekomicznych żartów, głownie płynących z ust Lucka (Paweł Domagała). Mamy też najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki, która też jest dosyć zabawną postacią. Do tego dochodzi jeszcze mężczyzna, który nagle wplątuje się w całą sytuację, żeby ją trochę dobarwić i skomplikować. W filmie nie ma typowych miłosnych scen, z przesadzoną nutą romantyzmu. Jest to taka zwykła miłość, ale jak bardzo silna, żeby trzeba było za nią gonić.
O akcji:
Lekarz Szymon niespodziewanie spotyka uroczą blondynkę, Basię. Od razu się w niej zakochuje, ona zostawia mu swój numer telefonu. Niestety tutaj jest już pierwsza wpadka, gdyż główny bohater zostawił telefon w pracy, a nim zajęła się pielęgniarka, która od dawna podkochuje się w Szymonie. Zapisuje sobie więc numer na ręce, który niestety się zmył. Na szczęście on również podał Basi swój... na szczęście? O nieee szczęścia tak łatwo i szybko nie ma, bo przekręcił parę cyferek. Chcąc jeszcze raz spotkać główną bohaterkę, Szymon szuka jej po całym osiedlu, a następnie po całym mieście. Czy uda mu się odnaleźć miłość swojego życia? Dalej przekonajcie się sami.

Niestety nie znalazłam nigdzie filmu na internecie, więc nie podam linku. Polecam pobranie sobie na torrentach, czy gdzieś lub kupienie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.