30 kwi 2015

"Inna kobieta"

"Inna kobieta" 

Tytuł oryginału: "The Other Woman"
Rok: 2014
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Nick Cassavetes
"The Other Woman" to zdecydowanie komedia wzięta z życia codziennego. Tak samo jak kobiety w tym filmie, powinna postępować każda przedstawicielka płci pięknej wobec swoich niewiernych mężów. Ekranizacja jest o tyle fajna, że jest większość zabawnych scen połączonych z ciekawym soundtrackiem, ale zdarzają się też sceny niemalże wzruszające. Produkcja jest przeznaczona przede wszystkim dla kobiet, które dokładniej potrafią wczuć się w sytuację i zrozumieć sens niż mężczyźni. Cała historia jest bardzo ciekawie przedstawiona i nie idzie od niej oderwać ani oczu ani uszu.
O akcji:
Carly (Cameron Diaz) od dłuższego czasu spotyka się z Markiem (Nikolaj Coster-Waldau), aż nagle okazuje się, że mężczyzna ma żonę. Kate (Leslie Mann) - żona Marka, także dowiaduje się o jego kochance, która jest z zawodu prawniczką. Wspólnie łączą siły i chcą dokonać zemsty. W czasie śledztwa dowiadują się o jego kolejnych kochankach. Jedną z nich jest między innymi Amber (Kate Upton), która także dołącza się do "Klubu Zdradzonych". Ostatecznie udaje im się dopiąć swego i pokonują przeciwnika ze zdwojoną siłą. Jak tego dokonały? Przekonajcie się sami oglądając film. :)

Nie znalazłam filmu na Internecie niestety :( ale jeśli będzie taka możliwość, to polecam obejrzeć. Później jeszcze poszukam, może zostanie dodany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.