24 maj 2015

"Godzilla"
"Godzilla"
Rok: 2014
Gatunek: Akcja, Science Fiction
Reżyseria: Gareth EdwardsChyba każdy zna potwora zwanego Godzillą. Ten film z 2014 roku jest ciut innym przedstawieniem tego potwora, ale wystarczą efekty 3D i nie możemy oderwać wzroku od ekranu. Cała ekranizacja jest pełna akcji i trzyma w napięciu. Głównym tematem jest element zagłady świata i oczywiście grupa ludzi, która stara się temu zapobiec. Ale tym razem to nie ludzie są bohaterami, a raczej sprawcami zamieszania. Projekcja ukazuje potwora w całkiem innej skórze. Myślę, że warto go obejrzeć ze względu na samą akcję, ciekawy pomysł i dopasowany soundtrack. Akurat efekty specjalne były miejscami troszeczkę sztuczne, ale same giganty zostały świetnie zrobione. Nie podobały mi się też niektóre przesadzone elementy science fiction, ale poza tym film jest genialny!
O akcji:
Kiedy grupa naukowców przez nieuwagę uwalnia stworzenia zagrażające ludzkości. Jedyną "osobą", która może uratować świat przed zagładą jest właśnie Godzilla. Tylko jeden człowiek tak naprawdę wie, co to za stworzenia. Joe (Bryan Cranston) od początku ostrzegał innych. Bardzo cierpiał po stracie żony. We wszystkim pomaga mu jego syn Ford (Aaron Taylor-Johnson). Z pomocą komandosów, intelektu i Godzilli wyzwalają ludzkość.


Link -----> KLIK!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.