1 maj 2015

"Kac Vegas III"

"Kac Vegas III" 

Tytuł oryginału: "The Hangover Part III"
Rok: 2013
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Todd Philips"Kac Vegas III" to typowa kontynuacja komedii "Kac Vegas" i "Kac Vegas II". Znowu spotykamy się z tymi samymi bohaterami, którzy tak jak w poprzednich częściach wpakują się w tarapaty. Ilość zabawnych scen jest tutaj przerażająco duża. Soundtrack też bardzo fajnie dobrany do całej akcji. Najbardziej podobało mi się zakończenie, możemy wtedy powspominać poprzednie części i przeżyć wszystko jeszcze raz. Nie jest to film dla ludzi, których nie bawi ludzka głupota, czy osób szanujących poważny klimat dążący do jakiegoś morału. W końcówce filmu widzimy jak drogi bohaterów rozchodzą się w różne strony i zdaje się, że wkraczają w już doroślejsze życie, a cała historia się kończy.
O akcji:
Po śmierci ojca Alana (Zach Galifianakis) jego przyjaciele, Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) oraz Doug (Justin Bartha) chcąc pocieszyć kolegę wpakowują się w kolejne tarapaty. Mają poważne problemy przez Chow'a (Ken Jeong), który ukradł sporą kwotę pieniędzy. Przyjaciele starają się odzyskać łup, a co za tym idzie spotykają ich najróżniejsze i najdziwniejsze przygody.

Link do filmu ----> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.