1 maj 2015

"Nocna randka"

"Nocna randka" 

Tytuł oryginału: "Date Night"
Rok: 2010
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Shawn Levy
"Nocna randka" to typowa komedia, w którą wplątane są wątki miłosne. Zalicza się także trochę do komedii kryminalnych, ze względu na akcję filmu. Jego treść można nazwać morałem, ponieważ pokazuje, że nie można przywłaszczać sobie czyjegoś stolika, bo może z tego wyjść niezły problem. Stare małżeństwo nie przyzwyczajone do szalonego życia jest zmuszone uciekać przed kryminalistami. Całą akcją zajmuje się od dłuższego czasu policja, ale to jednak im udaje się rozwiązać zagadkę, czyli typowa nierealna sytuacja życiowa ukazana w jednej ekranizacji. "Nocną randkę" nie można nazwać jakimś hitem filmowym, ale zdecydowanie jest dobrą produkcją, którą warto obejrzeć choćby dla czystej rozrywki.
O akcji:
Stara para małżeńska znudzona swoim życiem, podczas kolacji w restauracji zostają wkręceni w aferę kryminalną, a wszystko przez "zapożyczenie" sobie cudzego stolika. Podczas ucieczki przeżywają różne zabawne przygody i rozwiązują coraz to nowe zagadki. Pomaga im w tym Holbrooke (Mark Wahlberg). Ostatecznie mając wsparcie policji udaje im się złapać złoczyńców i rozwiązać całą aferę.

Link do filmu ----> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.