9 maj 2015

"Ted"

"Ted"
Rok: 2012
Gatunek: Komedia, Fantasy
Reżyseria: Seth MacFarlane


"Ted" to komedia głównie oparta na tle seksualnym. Film jest przed wszystkim przeznaczony dla starszych widzów ze względu na żarty, jakie są w nim zawarte i całą treść. Choć w akcji główną rolę gra pluszowy miś, to wbrew pozorom nie jest on uosobieniem takiego pluszaka, jakie my mieliśmy w dzieciństwie. Głównym motywem ekranizacji jest dorosłość, motyw dorastania psychicznego. Poczucia odpowiedzialności i wkroczenia w dorosłe życie. Historia na swój sposób potrafi być dosyć smutna ze względu na przykład na ciężkie dzieciństwo Johna'a (Mark Wahlberg), czy miejscami smutny motyw wręcz braterskiej miłości. Smutek połączony ze wzruszeniem, tak, takie sceny również można zobaczyć w twórczości.
O akcji:
35-letni John (Mark Wahlberg) wciąż mieszka ze swoim misiem Ted'em (głos: Seth MacFarlane), który pod wpływem dziecięcego życzenia został ożywiony. Dziewczyna John'a, Lori (Mila Kunis) namawia go by wreszcie zaczął normalne, dorosłe życie i przestał być zależny od pluszaka. Sprawy toczą się wbrew oczekiwaniom Lori, a cała sytuacja staje się napięta. W końcu Ted zostaje porwany,

2 część "Ted'a" - "Ted 2" wyjdzie 10 lipca 2015 roku.

Link -----> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.