1 maj 2015

"Wybuchowa para"

"Wybuchowa para" 

Tytuł oryginału: "Knight and Day"
Rok: 2010
Gatunek: Akcja, Komedia
Reżyseria: James MangoldTen film to jedna z najlepszych komedii połączonych z akcją. Komedia i akcja to moje dwa ulubione gatunki filmowe, więc nic dziwnego, że bardzo mi się spodobał. Znowu mamy tutaj połączone miłością całkowite przeciwieństwa. Z jednej strony tajny agent, a z drugiej urocza blondynka. Do tego intryga z terrorystami i mamy mieszankę wybuchową! Takie połączenie nie może zakończyć się szczęśliwie. A może jednak? W przedstawionej historii jest wiele scen, przy których można się ostro pośmiać. Wzruszających jest znacznie mniej, o ile jakieś są.
O akcji:
Wszystko zaczyna się, gdy June (Cameron Diaz) wchodzi do niewłaściwego samolotu. Wkrótce razem z tajnym agentem Roy'em (Tom Cruise) jest zmuszona uciekać przed terrorystami. W trakcie całego zamieszania, bohaterka się w nim zakochuje. Jak dalej potoczy się akcja? Przekonajcie się.

Link do filmu ----> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mocno dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli zostawisz link do swojego bloga, możesz mieć pewność, że do niego zajrzę.
Koniecznie napisz, jeśli zaobserwował(a/e)ś mój blog.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli uważasz, że coś powinnam zmienić - koniecznie mi to napisz, a na pewno wszystko dokładnie rozważę. Jeśli w moich tekstach pojawiają się jakieś błędy - również mnie o nich poinformuj.